Rezerwacja telefoniczna 14 625 72 03

Mistrzyni Polski UKS-ów z Podgrodzia!

2009-06-15

Indywidualne Mistrzostwa Uczniowskich Klubów Sportowych, które w dniach 12-14. 06. 2009r. odbyły     się w Klubie Bilardowym „PINO” Dębica zgromadziło na starcie 110 zawodników i zawodniczek z 28 klubów   całej Polski.

Dominika Chmielowska reprezentująca MLUKS VIATOR z Podgrodzia zdobyła I miejsce i tytuł Mistrzyni  Polski. W kategorii dziewcząt (juniorki młodsze) startowało 20 zawodniczek. Dochodząc do pierwszego  miejsca pokonała wiele rutynowanych rywalek. W kategorii chłopców (juniorzy młodsi) startowało 58  zawodników, wśród których IX miejsce zajął Jan Gawle, natomiast w kategorii chłopców „pupile” (młodzicy) 32 zawodników, Piotr Głowacz zajął XVII miejsce.

Biorąc pod uwagę bardzo krótki staż zawodników z MLUKS VIATOR z Podgrodzia ( sekcja działa od 18 miesięcy) można uznać ten wynik za bardzo duży sukces. Zawdzięczamy go przychylności Dyrektora Szkoły Pawła Głowacza oraz dobrej pracy trenerskiej Roberta Ochała. Nie można pominąć przy tym dużej ilości startów bilardowej młodzieży między innymi w Podkarpackiej Lidze Bilardowej, której patronem jest Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz.

Sportowy Klub Bilardowy Pino oraz Stowarzyszenie Sportowy Klub Bilardowy Pino realizuje programy finansowane przez: