I turniej

2009-07-29

14.07.2009
II edycja Nocnych Turniejów Wtorkowych ruszyła.

Na starcie stanęło 11 amatorów w walce o gadżety i punkty do rankingu. Turniej rozgrywamy systemem Double K.O. + puchar do trzech wygranych partii, czyli każdy uczestnik może ponieść jedną porażkę w turnieju. Do półfinałów awansowali Marcin Czuchro (Dąbie), Marcin Wójciak (Mielec), Piotr Kędzior (Dębica) i Sławek Antonik (Dębica). Obydwa półfinały skończyły się gładko: Marcin Czuchro pokonał Sławka Antonika 3:0, a w drugim półfinale takim samym stosunkiem Marcin Wójciak pokonał Piotra Kędzior. W finale po dwóch niewykorzystanych szansach przez amatora z Mielca, Marcin Czuchro rozstrzygnął finałowa partie na swoją korzyść i zwyciężył 3:2. W walce o 3 i 4 miejsce Piotr Kędzior pokonał Sławka Antonika (3krotnego tryumfatora z zeszłej edycji) 3:0.