Rezerwacja telefoniczna 14 625 72 03

Podkarpacka Młodzieżowa Liga Bilardowa

2010-06-25

Sprawozdanie z II PMLB 2010

II Turniej Podkarpackiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej odmiana „9 bil”.  W dniu 11. 06. 2010r. w klubie bilardowym PINO został rozegrany II turniej PMLB 2010. Rozgrywkom bilardowym patronuje Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz.

W turnieju wzięło udział  18 dziewcząt i 34 chłopców reprezentujący kluby bilardowe z naszej Gminy tj.: MLUKS VIATOR Podgrodzie, UKS „Orlęta” Pustynia, UKS Paszczyna, UKS Głobikowa i PINO Dębica. W zawodach udział  wzięli również zawodnicy z UKS „Jedynka” Gorlice, ze względu na powódź i skutki popowodziowe na turniej nie przyjechała drużyna z Krakowa.Wśród dziewcząt po zaciętym pojedynku I miejsce zdobyła Agata Szewczyk MLUKS Viator Podgrodzie, II miejsce zajęła Dominika Chmielowska MLUKS VIATOR Podgrodzie, miejsca III zdobyły zawodniczki UKS „Orlęta” Pustynia Aleksandra Mazur i Gabriela Sumien.W kategorii chłopców zwyciężył  Kania Maciej UKS „Orlęta” Pustynia, II miejsce zajął Marć  Dawid UKS Paszczyna, III miejsca Jan Gawle MLUKS VIATOR Podgrodzie i Przemysław Gawlik UKS „Orlęta” Pustynia.W rankingu po dwóch turniejach pierwsze miejsca zajmują Dominika Chmielowska MLUKS VIATOR Podgrodzie i Kania Maciej UKS „Orlęta” Pustynia, w klasyfikacji drużynowej prowadzi UKS „Orlęta” Pustynia prze MLUKS Viator Podgrodzie. Na zdjęciu zwycięzcy turnieju oraz sędziowie Renata Jezioro, Marcin Wójciak i Michał Bielatowicz.

Sportowy Klub Bilardowy Pino oraz Stowarzyszenie Sportowy Klub Bilardowy Pino realizuje programy finansowane przez: