Rezerwacja telefoniczna 14 625 72 03

Pol – Tour 14/1 Dębica

2009-11-13

3/4.10.2009

Dębica gościła u siebie najlepszych Polskich Bilardzistów, zarówno wśród mężczyzn jak i wśród pań. W klubie PINO rozegrany został 128 turniej z cyklu Grand Prix Polski WiK Pol Tour w odmianę 14/1. Przez dwa dni 80 zawodników, którzy stanęli na starcie zmagali się o zwycięstwo, trofea i punkty do rankingu.

Wśród wszystkich uczestników znaleźli się też nasi zawodnicy: Michał Kędzior, Wojciech Gosk, Marek Kudlik, Wojciech Krzeszowiec, Sebastian Tabor, Maciej Auguścik, Michał Borek, Jakub Pociask oraz siostry Monika i Sylwia Ząbek. Zawodnicy Pino – Ventor okazali się bardzo gościnni i tylko pierwszych dwóch awansowało do rundy pucharowej, gdzie obaj przegrali swoje pojedynki Kędzior z Heringiem (Hades Poznań) 80:85, a Gosk ze Skonecznym A. (Duet Lipiński Tomaszów Maz.) 55:85. Turniej wygrał Mariusz Skoneczny w finale ze swoim klubowym kolegą Michałem Czarneckim – obaj Duet Lipiński Tomaszów Maz., mecz stał na bardzo wysokim poziomie o czym możemy się przekonać, ponieważ została przeprowadzona transmisja telewizyjna w telewizji TELE 5. Nagranie zostanie transmitowane w dniu 18.10.2009 o godzinie 15:20 i dzień później o godzinie 8:55. Po raz kolejny Piotr Kędzior został odznaczony za zorganizowanie wyśmienitej ogólnopolskiej imprezy bilardowej. Równocześnie z mężczyznami swój turniej rozgrywały panie. Puchar Polski Kobiet w odmianę 10 bil okazał się szczęśliwy dla sióstr Kingi i Karoliny Stawarz (Ósemka Rzeszów), które zmierzyły się w finale. Bardzo dobry start zaliczyła Monika Ząbek (Pino – Ventor), która uplasowała się na bardzo wysokim III miejscu.

Sportowy Klub Bilardowy Pino oraz Stowarzyszenie Sportowy Klub Bilardowy Pino realizuje programy finansowane przez: